| BlueRose1 a întrebat:

vreau sa ve cer sfatul! M-am indragostit de cel mai bun prieten al meu de la scoala si am auzit de la o colega ca ii place de mine si astazi l-am intrebat daca ma place si cat, si i-am raspuns si eu vreo 70% si el a zis 20% dar nu cred ca vrea sa zica pentru ca la scoala sa comporta de parca ar fi obsedat! de exemplu in pauza raman in clasa cu colega mea de banca si eu ma asez pe scaun langa el, dar daca se aseza alta fata sau colega mea facea crize!

Răspuns Câştigător
| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Cred ca te ube dar nu stie km sa-ti demonstrezelove struckmai lasa-i timp si ai sa vezi:Xcared ca e km timid:Xeu zic sas ramneti voi singuri undeva si atunci sa il intr din nou daca te placelove strucksper sa se rezolve acesta kiss

4 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate este o zoaca pentru el te place ca persoana, nu stiu daca are ceva in love struck pentru tine.

| tim a răspuns:

Ia-o usor, ca nu s-au bagat zilele-n sac! unde te grabesti?! daca ai place de tine va si maritati? dragostea se castiga in timp, nu in procente. daca iti place tipu si lui de tine, care e problema? asta e foarte bine, nu te stresa.

| khrys a răspuns:

Stiu ca mi-ai zis sa sthi ca pe skipe a zis altceva.

| Ew a răspuns:

Simte ceva pentru tine smug dar parca ii este rusine sa recunoasca thinking