| GabiGabriella123 a întrebat:

Am și eu o întrebare așa mai delicată pentru o femeie căsătorită! Îmi place să atrag atenția bărbaților, adică mai bine zis îmi place cînd ei mă privesc! Merg la sala, este un băiat care mereu mă privește, nu zic îmi este și el mie simpatic (pare a fi istoria unei adolescente de 14-16 ani)! Îmi pare că uneori chiar vreau sa am ceva mai mult cu el decat niste priviri înțepătoare! In același timp îmi iubesc foarte mult soțul și nu am de gînd sal înșel! Ați sau aveți și voi așa momente?

21 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa uiti pentru cateva momente ceea ce esti si lasa fraul liber atat imaginatiei cat si al fanteziilor de natura sexuala. S-ar putea ca la un moment dat, in viitor, sa ajungi sa regreti ca ti-a lipsit....curajul. big grin

| sofisis a răspuns:

Oricine are fantezii si dorinte ascunse. Nu e nimic in neregula cu tine atata timp cat le mentii la stadiul mental.

| AliGab a răspuns:

In locul tau as fugi de momentele care imi dau ocazia unor "priviri intepatoare" cu alti barbati in afara de sotul meu. Asa ca schimba-ti programul la sala sau schimba sala la care te duci si nu da ocazia sa iti inseli sotul nici chiar prin priviri cu altul, caci de aici incep toate

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliGab):

Degeaba schimba sala ca tipi care arata ca Zeus sunt peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Automat in mintea ta se petrece ceva in momentul in care te stii admirata de barbatii din jurul tau, e normal...Dar cand spui ca ai vrea mai mult decat acele priviri cu tipul ala, la ce te referi? Peste tot sunt tentatii si pare ca se gaseste mereu ceva mai frumos, mai bun...tu trebuie sa stii ce vrei. Spui ca nu vrei sa iti inseli sotul, e un lucru bun ca reAlizezi faptul ca reacțiile si simțirile tale sunt cam nepotrivite. Sotul tau iti ofera suficienta atentie?

| GabiGabriella123 explică (pentru anonim_4396):

Cînd îl văd la moment îmi pare că dacă se va apropia de mine, voi fi de acord cu tot ce îmi va propune, dar cînd vin acasă mă gândesc că pentru ce îmi trebuie mie nebunia asta de cap și că nu asi dori să-mi destram familia! Soțul îmi atrage atenția, că orice bărbat, după cîtiva ani de căsnicie, nu a ceea ce a fost la început cu atenția și complimentele dar totuși sunt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiGabriella123):

Te inteleg. Asa cum spune si „sofisis"... Daca reusesti sa mentii „apucaturile" astea doar la nivel mental, e in regula. Poate fi o dorinta de moment, pentru ca tu cand ajungi acasa te gândesti la familia ta. va deveni o problema atunci cand vei ajunge acasa si te vei gandi tot la tipul de la sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incã mai ai o minte cã la 14 ani, incã nu ti-ai dat seama cã esti o femeie maturã si ai un sot acasã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atractia e involuntara. Mai degraba tu ai 14 ani la ce comentariu ai lasat, prietene laughing. Poti sa o ai tu pe Afrodita drept iubita, cand una cel putin la fel de frumoasa trece pe langa tine, nu ai cum sa nu o observi. dar partea buna la noi barbatii ca si uitam dupa maxim 3 secunde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai bun noi suntem barbati, dar ea dacã gandeste asa... vrea de fapt atentia barbatilor din salã, ii place sã fie privitã deoarece o face sã se simtã la fel de frumoasã cum era când era tânãrã.
Am vazut acel video stiu despre ce e vorba, dar probabil femeia se imbracã provocator pentru a atrage atentia in jurul ei, la fel ca o fata care nu sa maturizat ea având o familie.

https://youtu.be/Z-5pIkzI3R0

https://youtu.be/KLk-Jpds9M0

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am chef acum dar mai in colo o sa ma uit la cele 2 video-uri. "vrea de fapt atentia barbatilor din salã" O spui de parca e vreuna pe planeta asta care nu vrea atentia baietilor/barbatilor din jur laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pãi na. dar tu in locul tipului ãla, nu ai incerca sa-i fi amant? laughing mai ales daca trimite priviri intepãtoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu o femeie casatorita? Da. Daca arata bine. Plus ca sunt mult mai curate decat alea singure.

| GabiGabriella123 explică (pentru anonim_4396):

Provocator nu mă îmbrac,
merg la sala, in colanți și maiou, nu umblu cu decolteu și cu sorți scurți( spunind cu privirea uite ce bine arata, priveștema și admirămă)nu am silicoane și buci că la Niki Minaj, sunt simplă și mă comport foarte simplu!

| sofisis a răspuns (pentru GabiGabriella123):

Pot sa fiu putin rea? Pot? Pot?
Mai bine te-ai concentra pe niste gramatica ...sincer. Scrii foarte agramat.
Cat despre problema ta, parerea mea e sa eviti orele la care stii ca e si acel tip.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiGabriella123):

Inteleg ca esti o femeie atragatoare si te inbraci ok. dar eu zic mai mult de contactul ziual, daca nu ii dai importanta nu o sa se mai uite. Acum doar tu stii ce vrei de la acel barbat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Dupa al 3 "?" ar fi fost frumos sa astepti sa ti se dea voie, nu sa continui. Ce om straight face

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am putut abtine. Stiu ca am o problema cu chestia asta dar ...asta sunt. Era o melodie imbecila mai demult "cine ma vrea ma place-asa" laughing)) nu mai stiu cine o canta. Si i-am zis si de bine. I-am zis ca nu e deloc ceva iesit din comun sa aiba o fantezie sau o atractie fizica. Deci e un om normal cu trairi normale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

"cine ma vrea ma place-asa" Asta e imnul meu rolling on the floor.

| claudiuxx1 a răspuns:

Divorteaza fata si trageti-o apoi cu cine vrei nu iti bate joc de om