| mirunika9 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Baiatul pe care il plac toata vara a facut gesturi ca si cum m-ar placea. El e si colegul meu. Cand a inceput scoala tot face gesturi cu o alta colega si zice ca e indragostit de ea. Dar totusi inca continua sa faca gesturi cu mine. Eu ce sa mai cred? Ce pot sa fac?
Va rog un sfat. P. S. nu am TPU sa-l intreb daca ma place.

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Eu cred ca e un pic cam neserios si testeaza terenul atat, cred ca n-o place nici pe fata aceea nici pe tine vrea doar o relatie de facut amor si atat.

| Sergiu1989 a răspuns:

Nu ai dreptate ciresik80 el sigur te considera pe tine o prietena cu care paoet vb ori ce si de acea se descara si iti pune tie tot big grin trebuie sa zica si el cuiva ce gandeste ca altfel... si asta e un dezavantaj ca in mintea lui u esti o amica foarte buna si e cam greu sa faca pasul cel mare sa te considere si iubita

| alinmargarita a răspuns:

Mai mirunnika9! eu plac o fata si ea pe mine.dar nu suntem un cuplu.si eu am facut aceleasi gesturi.deci baiatul vrea doar si.de la o adica este un semn foarte bine pus la punct de afectiune. sper ca te-am ajutat pe curand. daca vrei da-mi si funda? daca ai o alta intrebare sti la cine sa apelezi!