| roxanaroxyy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce ma macina de o saptamana deci acum o saptamana,, neam jucat,, sa zic asa eu cu iubitul adica ne-am atins organele genitale...eu i-am pus mana pe capul penisului care era umed dupa acea cu acea mana m-am atins eu aproape de vagin nu in vagin deci se poate sa raman insarcinata? nu aveam acea substanta pe mana,, adica sa fie umeda mana mea,, si el nu s-a terminat adica nu a ejaculat pe mana nu aveam,, sperma,, va rog astept raspuns. apropo sunt virgina.multumesc

Răspuns Câştigător
| mariuswox a răspuns:

Daca nu aveai sperma pe mana nu o sa patesti nimic.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia la aer nici nu traiesc

| Alcyon a răspuns:

Nu ai ramas. Ramai doar daca faci sex neprotejat, ai priceput?

| oeu a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa introduca penisul in vagin si sa ejaculeze, iar daca ai ramane insarcinata cand faci sex trebuie sa ajungi la punctul maxim de orgasm, altfel nu ramai insarcinata. teoretic ii asa, practic nu poate fi mai diferit. (FUNDA)

| Jony123 a răspuns (pentru oeu):

Bai esti nebun? laughing asa prost esti?

| roxanaroxyy explică (pentru Jony123):

Va rog raspundeti fara mistouri

| Bendurlea a răspuns (pentru roxanaroxyy):

Pisi aia ce ai avut tu pe mana era pentru ca se excitase baiatu si n-ai cum sa ramai gravida.

| roxanaroxyy explică (pentru Bendurlea):

Mersi dragule pup