| Madalina_5699 a întrebat:

am si eu o intrebare! Daca m-am masturbat bagandu-mi doar putin degetul in vagin neatingand himenul(e intact) mai sunt virgina nu?big grin himenul nu are nimicbig grin

Răspuns Câştigător
| dodobymy a răspuns:

Nu poti sti sigur decat daca nu faci un control la ginecologic dar daca tu zici ca nu are nimic si na curs sange e OK depinde cat ai bagat degetu si cat de gros ewinking dar data viitoare incearca sa nu mai bagi degeu si sa te masturbezi doar la suprafatawinking

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti virgina si vei fi pana vei avea contact sexual cu un partener.

| Derye a răspuns:

Virgina o sa fii pana o sa faci sex cu un PARTENER!

| madalinaaa89 a răspuns:

Da mai, mai esti virgina, fi fara grijaoh go on

| Maduliciu a răspuns:

Misto, inainte sa ti bagi degetu` gandeste te si la chestia asta, n o fa de dragu` de a o face si apoi te intrebi daca oare mai esti virgina, noi oricum nu avem de unde sa stim chestia asta.

| kiddutssa a răspuns:

Madalina, himenul difera de la fata la fata. Exista anumite cazuri in care se poate rupe doar daca introduci un deget, si exista cazuri in care si dupa primul act sexual cu un partener ramai tot virgina. In cazul in care nu ti-a curs sange inseamna ca totul este in regula. Nu iti fie teama sa cauti pe internet diferite informatii referitoare la aparatul reproductiv femininhappy te va ajuta foarte mult pe viitor. Succes

| Madalina_5699 explică:

Multumesc de raspunsuri :*

deci. sunt! nu a curs sange... iar degetele mele sunt foarte subtiri chiar daca eu sunt dezvoltata si am 16 anilaughing

multumesc inca o data la toti>big grin