| Deea_4049 a întrebat:

am si eu o mica prroblema sper sa ma puteti ajuta eu am 17 ani jum si acum ceva timp am fost ca un baiat de care m-am despartit si prietena mea cea mai buna mi-a facut cunostinta cu varul iubitului ei dar pb este ca e cam mare dupa parerea mea are 23 de ani de fiecare data cand ma suna ii sun ca am trebuie sau ca nu-s acasa laughing nu m-am intalnit cu el decat de 2 ori tongue dar mie nu imi place de el nu stiu cum sa fac sa ii spun ca nu mai vreau sa fiu ca el dar nu vreau sa se supere pe mine vreau sa ramanem amici... funda:X ajutati-ma va rog :X

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai ai dreptae e prea mare... tu 17 si el 23 pai el trebuie sa se gandeasca la o familie deacum astia care umbla cu fete mai mici decat ei sunt niste fraeri care stiu ca nu au sanse cu femei adevarate finca sunt niste fraeri.Astia vor si ei sex si stiu ca nu au de unde asa ca aburesc fete mai mici, na! Spune-i prietenei tale aceste lucruri sa i le transmita si poate te va lasa in pace. Si nici ca amic nu e prea bine sa fiti ca i se pune pata iar pe tine. Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzz

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ba omule intelege ca prepozitia "Ca" nu e nici pe departe aceeasi cu prepozitia "cu ".

| DjTactumare a răspuns:

Mare nu este dar trebuie sa infrunti timiditatea sau rusinea sa-i spui ca tu vrei sa-ti gasesti un prieten de virsta ta, nu cred ca o sa-i faci buba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa-i zici lui in fata ca nu vrei sa fii cu el deoarece daca ii transmiti prin altcineva probabil nu-i va cadea bine.Ii spui ca nu esti pregatita pentru o relatie cu un baiat mai mare! Sper ca ti-am fost de ajutortonguetonguetongue

| Deea_4049 explică:

Da stiu scuze m-am grabit cand am scris ce tie nu ti se intampla niciodata SCUZE