| Addicted_7129 a întrebat:

Buna!happy Am si eu o intrebare...la mine in liceu este un baiat care il plac si el ar da semne ca ma place.am incercat sa vorbesc cu el, eu nu sunt genul de persoana care sa faca primul pas.Intrebarea este de ce nu face el primul pas, ce asteapta?

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Buna Draga! Pai unilor baieti ii este frica sau sunt timizi pentru primul pas. Daca nu il fac ei, inseamna ca asteapta sa il faci TU. Asta depinde si de baiat, pentru ca daca e timid atunci asteapta sa il faci tu, iar daca nu e adica e mai tupeist atunci trebuie sa astepti ca sa il faca :-)