| patetyk a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...sunt cam nou si incepator dar as vrea sa stiu ce sanse sunt sa lasi o fata gravida daca faci sex neprotejat DAR nu te termini in eabig grinbig grinbig grin
p. s. vreau raspunsuri cat mai serioase

2 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

Protectia in timpul actului sexual nu a fost recomandata degeabahappy Sansele de a lasa o fata insarcinata in momentul unui contact sexual neprotejat sunt destul de mari,riscul exista indiferent daca ejaculezi sau nu in ea(desigur daca ejaculezi sunt mult mai mari).Nu se pot stii niste procente exacte,fecundatia depinde de calitatea spermei/etc. Totusi,totusi incearca sa te protejezi,daca nu esti fan prezervative,roag'o sa foloseasca anticonceptionale,pelicule,plasturi,etchappy Nu va mai bazati voi baietii atata pe faptul ca nu ati ejaculat sigur nu va ramane insarcinata! ba da poate ramane insarcinata, crede'ma ca poate!happystiu cazuri destulehappyprotejeaza'te, ca risti mult!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Nu ai cum sa o lasi gravida, daca nu iti dai drumul in ea.