| Gabriel8365 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare, cati bani castiga un incepator de box?
Vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Box trebuie sa faci de placere, la fel ca vloggingul, pana nu ajungi mare nu faci bani.

| Gabriel8365 explică (pentru aXy99):

Box fac din placere dar ma gandeam sa fac o cariera din asta, o sursa de venit

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un incepator la box nu castiga nimic. Abia dupa ce esti foarte bun, castigi meciuri si devii campion, o sa castigi ceva premii.
Bani seriosi castiga doar profesionistii, mai ales cei cu rezultate bune.

| Gabriel8365 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns!

| AnastasiaK a răspuns:

0. Ba chiar da bani...si destul de multi: antrenamentele la sala costa, echipamentul costa, deplasarile la concursuri si campionate costa.

| Gabriel8365 explică (pentru AnastasiaK):

Multumeac pentru raspuns!

| Gabriel8365 explică:

AnastasiaK si Ioandelasal va multumesc pentru raspunsuri!