| iubesc a întrebat:

Buna prieteni! Ce sa cred cand iubitul meu imi spune de foarte multe ori te iubesc? Adica cand vorbesc cu el si mai spun ceva nu trec 5-10 minute si iar imi repeta...e de bine sau nu? Cand ma mai supara si il cert nu imi raspunde la intrebari ci tot cu te iubesc, mai mereu trebuie sa insist ca sa aflu raspunsuri.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E modul lui de a se exprima,le considera cuvinte care spun, iarta si acopera tot si nu stie in ce alt mod ar putea sa isi arate iubirea pentru tine.
Nu stie sa iubeasca altfel,asa e felul lui,nu considera ca e ceva rau.
Dar,ai putea sa-i spui ca rostite prea des,aceste cuvinte devin banale,isi pierd importanta,noima si maretia si ceea ce ar vrea el sa exprime prin ele,poate fi inteles gresit.
Spune-i ca iubirea cere fapte, nu vorbe, e ca vantul, n-o vezi, n-o auzi, dar o simti!
Poate va intelege si va gasi un nou mod de exprimare.happy

9 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Pai nu stiu... Poate chiar tine la tine, dar na poate vrea sa nu va mai certati si de asta iti zice te iubesc. Depinde si de baiat acum. Vorbeste si tu serios cu el! Nu stiu da zi ca atunci cand vrei sa vorbesti cu el sa nu ma faca asa.
Sper ca te-am ajutat!

| iubesc explică (pentru oanaade):

Mersi pentru sfat.

| iubesc explică:

Multumesc tuturor.

| NnDWtf a răspuns:

E berbec sau taur? @ faza cu intrebarile.
Anyway, nu te-ai culcat cu el nu?

| iubesc explică (pentru NnDWtf):

E scorpion...si viata mea intima e privata.

| NnDWtf a răspuns (pentru iubesc):

Deci te-ai culcat cu el. Inseamna ca te iubeste daca nu s-a schimbat dupa asta. Nu-ti mai face griji, spune-i doar sa se poarte matur.

Răspuns utilizator avertizat
| catalinaicg a răspuns:

Pai te iubeste ce nu intelegi laughing nu te mai certa cu el... ca nu ai de ce tongue. Nu o sa intalnesti prea des un baiat care sa te opreasca din a spune prostii si din a te lua de el, cu un sarut si cu un "te iubesc" happy

| PainMax1985 a răspuns:

Poate chiar te iubeste, dar sigur duce lipsa de imaginatie.