| just me :) a întrebat:

Hei! O prietena L-a întrebat de pe id ei ce crede despre mine si a zis draguță dar cam mică... As vrea sa ii zic ceva de pe id meu... Dar nu prea ştiu ce și nu prea am curaj (nici eu nu ştiu de ce) nu vreau sa fim împreuna, doar amici.( ca voi de pe TPU care sper ca mă puteţi ajutawinking )

Ce ar trebui sa ii spun( nu am mai vb cu el pe mess niciodată )
? Sa nu par disperata si totuşi sa îşi dea seama ca îl plac? Va rog ajutati-mă de fiecare data când vreau sa vb cu el mă razgandesc mi-e sa nu încurcat treburile sau sa spun vreo prostie

va rog e urgent

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

TI-as zice sa iti faci curaj singura sa ii vorbesti, macar pe mess. Dar totusi, trebuie sa pleci dintr-un anume punct, iar tu nu ai habar despre ce ii poti vorbi.Stabileste-ti tu niste idei, planuri dinainte, poate asa ai avea mai mult succes.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Urgent era dacă nu aveai ce băga în stomac nu că nu poţi vorbi cu unul pe care-l placi trecător.
Aşteptaţi să mai creşteţi copii.

P. S. Fii tu însăţi şi las' că merge treabawinking

| lilboutique a răspuns:

Vai vai vai big grin daca unele persoane nu au curaj sa vorbeasca cu cineva pe mess, ce sa mai zicem de o intalnire? lesinati sau ce?laughing
lasand gluma la o parte, fi tu insati! daca te place, te place asa cum esti.