| LevKingCont a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum as putea sa imi mares penisul si in grosime si in lungime? Il am cam mic pentru varsta mea deci va rog ajutati-ma. A si cum fac sa scot sperma pls. dau funda repede a si fara batjocura angry

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Daca nu stiicum se scoate sperma inseamna ca ai penisul destul de mare, trebuie sa mai cresti tu

| Pandaaa a răspuns:

Pentru inceput te intreb ce varsta ai.
Pai exista exercitii pentru marirea penisului. Le gasesti pe net, insa trebuie sa le practici pe o perioada lunga de timp.Sunt cateva dezavantaje: mi se pare ca gasesti doar pentru lungime, nu si pentru grosime. Si daca gasesti, sunt carti sau video-uri pe care trebuie sa le cumperi cu bani reali. Daca vrei repede sa-ti creasca, apeleaza la operatii... aprox 1000-2000 euro.Insa si aici este un dezavantaj: in lungime se poate rezolva, ca va fi permanenet, insa legat de grosime, ea tine 2-3 luni. Nu cred ca te-ai informat inainte, si vrei raspunsuri rapide de aici.Ingrosarea penisului prin operatii se face prin injectarea de grasime.Insa in 2-3 luni, corpul iti va asimila grasimile care sunt in penis, si el va reveni la normal. Si cum adica sa scoti sperma? Te referi la ejaculare? Daca da, incearca odata sa te masurbezi si vei vedea cum iese singura ( nu o scoti tu cum scoti saliva din gurawinking ). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal. sperma iese prin masturbare rapida.foloseste un lubrefiant.de la farmacie...

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| cosman96 a răspuns:

De la ce varsta se poate scoate spermatongue

| marsh a răspuns:

Mai astepti pentru ca nu ai intrat in pubertate

| Alex_Sutzu_1980 a răspuns:

Prietene...mai astepta, stai linistit o sa.ti creasca si penisul pe masura ce cresti...iti zic din propria experienta si daca nu iti ies sperma inca inseamna ca nu ai intrat inca la pubertate, calmeaza-te o sa vina si clipa aceeawinking