| Hampy a întrebat:

Am si eu o problema. Deci in clasa la mine este o fata care imi place si cu care ma inteleg foarte bine. Dar de cand a aflat dusmanul meu NR. 1 ca o simpatizez, a inceput sa ma barfeasca despre tot felul de lucruri neadevarate si sa imi strice toata relatia. M-am gandit ca face asta din gelozie deoarece el ia mereu note mai mici... dar nu stiu sigur. Va rog sa imi da-ti un sfat. Dau funda la primul raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| TearsOfBlood a răspuns:

Pai esti la 10 ani sa zici ca e dusmanul nr. 1(scuza-ma daca te supar).
Pur si simplu nu baga in seama pe nimeni. Ce conteaza ce cred altii?
Tu doar fi fericit si incearca sa iti devolti relatia cu acea fata.
Iti zic eu ca, cel mai tare l-ar durea(pe dusmanul tau)daca nu l-ai baga in seama.
Daca se intampla sa sara la bataie fara sa fie vina ta, sa te aperi si poate chiar sa il faci de ras. Daca nu poti sa faci asta nu il spune dirigai pentru ca o sa iti strici singur toata relatia(toti te vor crede un plangacios care se ascunde dupa fusta dirigai-scuze de expresie).
Sper ca te-am ajutat! Funda daca vrei, daca nu nu-mi da ca nu ma supar.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu mai asculta toata vorbele si barfele. Poate barfeste doar de plictiseala, cine stie? Important este sa vorbesti cu fata respectiva si sa ii explici si ei ca sunt doar niste vorbe, si ca nu are de ce sa le ia in seama. Sarbatori fericite! :*

| Lollzzor a răspuns:

Pai nu poti sa il bati sau ce?straight face funda?

| Hampy explică (pentru Lollzzor):

In general nu-s agresiv!