| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am și eu o problema.
Eu și cu iubita mea trecem printr-o situație, mai exact am încercat sa facem sex dar nu am reușit. Am avut preludiu iar după asta m-am dus la baie sa ma urinez, pe cap am observat ca am un lichid transparent și ma gândesc ca este lichid preejaculator, l-am șters cu un șervețel după am urinat. Am încercat sa o facem dar când mi-am pus prezervativul l-am pus invers și am realizat, după l-am întors pe interior. Am încercat penetrarea dar nu am putut pentru ca aceasta nu putea de durere. Nu am fost intrat mult.
Ma gândesc ca sa nu fi rămas niște lichid preejaculator pe prezervativ, mai exact pe partea care intra in ea. Iubita mea nu avusese ciclul atunci pentru ca ii întârziase. După 3 zile i-a venit ciclul și vreau sa stiu dacă sunt șanse sa fi rămas însărcinată? A trecut o săptămâna și un pic de atunci iar ea doar stări de leșin și sufocare a prezentat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Virgină NU mai e, chiar dacă nu ai "intrat" decât 1 mm;
2. Nici gravidă nu poate fi dacă i-a venit ciclul.

| Eric27 a răspuns (pentru mihai69):

Chiar daca i-a venit la 3 zile dupa act?

| Eric27 a răspuns (pentru mihai69):

?

| mihai69 a răspuns (pentru Eric27):

Mai ales dacă a fost așa.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu poate sa rămână gravida.

| just4ubr2015 a răspuns:

Cum adica am incercat sa fac sex ori va *** ori ii dati in cap amandoi nu va inteleg ce rost are sa ramai ca un caine in calduri si tu si ea si sa simulezi nu degeaba toata europa ne considera prosti... daca esti barbat adevarat o cuceresti pui anaconda pe ea si asta e daca nu ramai cu simularile ca la romana laughing

| Eric27 a răspuns:

Plus ca aceasta nu a avut dureri a doua zi, aceasta fiind virgina, nu a durut o a doua zi sau la ceva timp.