| anonim_4396 a întrebat:

am un coleg in clasa...acum toate revistele spun ca daca iti zice :te urasc sau se poarta unepri urat cu tine si altadata nu stie cum sa stea mai aproape de tine de iubeste... ei bine asa mi se cam intampla si mie...si nu stiu cum sa actionez. flirteaza la greu cu mine. dar ma deranjeaza caci este o fata mai frumoasa ca mine si mai dezvoltata(nu ca minecrying )si ea e barfitoare si "pupazica". si trebuie ea mereu sa flirteze cu totiangry. la inceput noi doua am fost prietene foarte bune, dar dupa, am realizat ca ea se foloseste de mine si trebuie sa fie peste toti ca o regina! dar asta e alta problemabig grin cum sa il fac sa stau mai mult cu el...sa devenim mai apropiati.si dupa sa fim impreuna.pe messenger mi-a zis odata asa de senin:tu stii cine e your love_112? am introdus adresa de messenger si era invalida.eu cred ca incerca sa-mi dea un semn, iar eu ca proasta am actionat fara sa gandesc luandu-l la misto.multe colege m-au intrebat daca-mi place de el, iar eu am spus ca nu, dar ele o tot tin intruna cu:va-ti potrivi bine! si cine imi spune cel mai des e o prietena apropiata cu el caci noi in clasa suntem toti ca o mare familie de 31 de oameni plus dirigalaughingpls help

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Incearka cand el este singur apropiite de el si komportate in asa fel ca el sahi dea seama kal placi.de unde sthii poate si elte place dar nu are kuraj sa-ti vb.nici nu sthii undetzi sat norocul

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cine stie, e destul de ambigua situatia si postarea tastraight face

| Dizzydizz a răspuns:

E complicat dar daca tu vrei ceva serios de la el fiiv directa.
Invita l la o plimbare, un suc ceva[stiu ca esti fata si fetelen nu fac asta dar suntem in se 21] si intreaba-l daca ar vrea sa fie ceva intre voi sau cel putin dai tu de inteles ca il placi si ca ai vrea sa fii cu el
o sa mearga
:X
bafta
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog, reciteste-ti postarea. Acu zi-mi: daca tu ai da peste o astfel de intrebare, cu o astfel de exprimare alandala-practic e-o tocana de cuvinte ce-ai facut tu aici- te-ai mai obosi macar sa o citesti? Nu mai ridic pretentii la a raspunde la ea...
De fapt, care ea?, ca nici intrebare nu exista. Care e intrebarea? ''tu stii cine e your love_112?''
Asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai 12 ani cumva? oricum pari foarte agitata, nu stiu dc iti bati capul atat