| laviniabeluska11 a întrebat:

Am un coleg la serviciu pe care îl simpatizez. Nu am vorbit niciodată cu el, dar aș vrea. Nu prea am curaj. Sunt o fire mai timida. La un moment dat, am rămas singur cu el și nu am vorbit nimic. El se uita la mine, eu în telefon. Nu aveam curaj. Toată lumea știa de mine ca am o relație pe care nu o mai am de ceva vreme. Oare mă place?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate da sau nu

| Dragosdoar a răspuns:

Dar tu nu poti sa l intrebi?
Ce daca esti femeie, treci direct la subiect, ne intrebi pe noi daca te place laughing De unde sa stim ce e in capul omului

| BlackOldSun a răspuns:

Ce inseamna ''simpatizez''? te atrage sexual sau asa ca prieten sa vorbiti amical? In mod normal daca ii transmiti si tu semnalele potrivita ca est iatrasa de el si ar fi la randul lui interesat...el ar trebui sa faca primul pas. Dar daca nu exista conexiune de nici un fel din partea lui poate nu este interesat sau mai rau este mai timid si frustrat decat tine!

Răspuns utilizator avertizat