| Missin`you` a întrebat:

Bunasad am un prieten d 5 luni mai mare cu 5 ani ca mine. el e plecat momentan in grecia ...si in tympul asta eu am mai vb cu un baiat prin msg si la tel ca intre amici. el a aflat si mi-a zis ca vrea sa ne despartym.mentyonez ca el zicea ca ma iubeste` si mia demonstrat asta. acu mi-a foarte greu si eu tyn la el dar distantsa asta nu`mi face bine deloc. mentyonez ca cu baiatul care am vb prin sms am mai facut`o de cateva tot in timpul relatiei si el a aflat.sad eu nu vreau sa-l pierdcrying

Răspuns Câştigător
| Aia cu cap mare a răspuns:

Daca il iubeai pe prietenu tau nu vorbeai cu ala...

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey si pe mine mai ma suna amici baieti si vorbim de lucruri banale, nu il insel sau mai stiu eu ce.Stie ca vorbesc doar sa imi fac minute sau ca n-am ce face si nu il deranjeaza.La tine e mai greu ca n-are incredere din cauza distantei sau poate si-a gasit pe altcineva, nu stiu.
Vorbeste calumea cu el!

| deepL a răspuns:

Fa ce crezi ca e mai bine pentru tine... distanta m-a afectat si pe mine