| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Am vârsta de 16 ani și ma excit destul de greu când sunt in prezenta unei fete, uneori și când sunt sigur, dar rar. Precizez ca mi-am rupt frenul cu o fata la o vârsta frageda, undeva pe la 10 ani. De atunci și pana in prezent nu am mai avut contact sexual. Atunci a fost ceva foarte scurt, doar o penetrate, m-am speriat când am simtit un disconfort și m-am oprit instant. Frenul meu a rămas doar pe jumătate rupt și cred ca am o problema de natura psihologică in legătura cu excitarea, probabil imi e frica sa nu ma doara din nou. Precizez ca ma masturbez destul de des, 1 data pe zi. Poate sa fie și asta o problema. Am vrut sa am sex cu prietena mea ea fiind virgina și nu am putut din cauza mea. Am mai vrut sa întrețin relaxații sexuale cu alte 2 fete înaintea ei, dar la fel, nu m-am excitat.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai te atrage fizic iubita ta?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru RAY):

Da, ma atrage fizic

| RAY a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Si nimic? poate e de la caldura, iubita era dezbracata?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru RAY):

A fost o temperatura ok, da, era dezbracata, a fost o excitare dar nu destul de puternica încât sa se întâmple ceva, precizez ca i-am dat un preludiu de 1ora, iti dai seama ce a fost in capul ei

| RAY a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

O ora ai fost la pasarica ei, poate ca a trecut tensiunea ta sexuala facand asta

| mihai69 a răspuns:

Faceți și voi peting și după ce vă obișnuiți unul cu celălalt o să meargă unsă.

| DaniAdrian a răspuns:

Mai bine consulti un uorolog, nu avem de unde sa stim de ce natura este problema ta pana la urma, good luckwinking