| Andreea_1440 a întrebat:

Buna deci m-am despartit de prietenul meu am vorbit 8 luni si nu pot ce cred, mai mult din cauza lui ca el era cu mine si statea cu altele si l-am iertat de atatea ori si degeaba si acum cateva zile ne-am desp de tot ma cautat cand isi aducea aminte de mine si i-am zis sa nu am mai caute ca mai mult rau imi face si am amageste el sta cu altele si seara ma mai suna si imi zice vai ca am iubeste si nu stiu ce si chiar vreau sa-l uit ca m-am saturat sa sufar, cel mai rau e ca este in liceu cu mine si il vad in pauza si nu stiu ce sa fac, cum sa il uit dar nu-s cum ceva sfaturi, sa ma impac cu el sau nu? mc:*

3 răspunsuri:
| monstruletz a răspuns:

In niciun caz! Daca totusi insisti interzicei! Dar asta nu e o relatie adevarata! Ignora-l! Cel mai bine o sa isi dea seama ce a pierdut si ca tu nu esti la mana lui...Nu stiu cum ai rezistat 8 luni BAFTA!

| ada_9063 a răspuns:

Nu te mai impaca cu el! e genu care vrea sa fie cu o fata ca sa nu fie singur nu merita big grin...si 8 luni nu cred ca rezistam daca umbla si dupa altele. oricum bafta! (cu alti poatewinking )

| Monnicaa a răspuns:

Am cunoscut si eu asa un caz, cel mai sigur e sa nu te mai impaci cu el, numai rau iti faci.Nu meriti sa suferi din cauza unu "prost" straight face Cauta-ti altul, nu cred ca in liceul tau nu mai sunt baieti frumosi, cauta altul care sa te merite, si spune-i fostului tau pr ca nu te mai merita si ca te-ai saturat de minciuni, si celelelante chestii.Desii o relatie de 8 luni nu-i ca si margarina care se unge pe paine, e ceva serios, dar daca el nu a stiut sa te pretuiasca te-a pierdut. sper csa te-am ajutat.big hug bafta!