| FlorentinaOprea a întrebat:

Am visat ca persoana de care sunt îndrăgostită si care are si o iubita, ma strangea tare in brate in timp ce stateam in pat. Credeti ca are vreo semnificatie?

De ceva timp numai in gandul meu este. Chestia e ca eu incerc sa fac pasi chiar daca are iubita. Nu stiu ce sa fac, ma simt foarte rau cand vad ca ma ignoră si cand nu ma baga in seama, e imposibil sa renunt la el... e singura persoana care m-a facut sa ma simt asa.
Astept orice sfat. Multumesc mult de tot

4 răspunsuri:
| Octavian81 a răspuns:

Ciao, Florentina!
Visele sunt o reflectie a subconstientului nostru.
Cel mai bine ar fi sa consulti un psiholog. Sunt persoane care au pregatire calificata pe orice tip de probleme am avea si ei te pot ajuta. Nu trebuie sa iti fie teama sau rusine sa mergi la psiholog.
Fii deschisa si sincera la psiholog si vei vedea ca te va ajuta!
Multa sanatate!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Visele nu semnifică nimic, ele sunt gîndurile noastre de peste zi, tu cu cît te gîndesti mai mult la el o sa il visezi, desii stii ca el are iubită tu vrei sa te bagi intre ei, gîndeste te daca erai tu in locul acele fete cum ai reactiona daca alta s ar da la prietenul ei? Tu ce varsta ai?

| Sofer a răspuns:

E foarte un vis și atat. Doar nu crezi ca vine la tine?

| corbulalbrosu a răspuns:

Visele reprezinta in fapt ''materializarea'' pe moment insa in mod inconstient a tuturor dorintelor si nazuintelor imposibile de a fi si realizate in viata, in realitate. Sanatate!