| Amyyyyyyy a întrebat:

sadAmm facut o prostie mare zic eu. i-am spus la baiatul de care imi place ca il plac pe mess.Si el in loc sa zica... nu stiu cum sa zic sa reactioneze dar cu mare ingamfare a spus ceva de genu`:"eram siiigur ca asta vei zice". M`am simtit asa de prost.Si acum ne salutam si vb dar foarte rar dar totusi mie ff jena. Ce sa fac sa nu-l bag in seamna? Si ma face sa sfuar ptk el sta cu alte fete dar nu-l condamn.Intr`un fel as vrea sa il fac sa sufere. ce sa fac?[vreau sa mentionez ca nu i-am spus asa de direect cum ar fi sa intru pe id`ul lui si sa ii zic:Sti? Imi palce de tine, nuuu sa va explic am trimis un mass la toata lista tongueoti sa imi pui o intrebare timp de 30 min.Promit ca raspund sincer. Iar el logic ca m`a intrebat de cine iti place? IAr eu am raspuns prima data ca de un baiat apoi de celalalt apoi de altul apoi la final am spus ca nu imi place de nimeni si a insistat atata ca de la ora 20:30 pana la 21:00 s`a rugat sa ii spun si la un moment dat i-am raspuns ca imi place de elwinking]

Răspuns Câştigător
| ruxyrusu a răspuns:

Nu cred ca razbunarea este cea mai buna cale:mai bine fa-l sa sufere nemaiacordandu-i atentie, dacat daca te saluta...nu e bine sa fi prost crescuta si nu uita fi tu insati, nu lasa sa te calce nimeni in picioare, nici macar un baiat

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Este normal sa te simti jenata cand el nu pare sa aiba nicun fel de interese fata de tine
Dar asa este, de fapt asa mi s-a intamplat si mie
M-am rusinat de am crezut ca mor
Uite de exemplu daca ai fi postat o intrebare despre cum sa-l faci pe baiatul respectiv sa te placa atunci sunt sigura ca toti ar fi zis sa-i spui pur si simplu dar hai sa fim seriosi nu si pe mess
Asa ca sa te poti corecta poti sa-l faci sa creada ca a fost doar o farsa adica asa-ti batzi tu joc de el
DE ex: intri pe el si-l intrebi ce faci iubi? si mai stiu eu ce, de aici automat isi da seama ca te-ai jucat cu el
sper ca te-am ajutat
Bafta!

| Patry a răspuns:

Nu incerca sa-i faci rau pentru. ca sigur se va intoarce la tine si nu este o jignire si o rusine sa-i spui unui baiat ca il placi deci... sfatul pe care ti-l dam noi (mai sunt cu o prietena) este acela de a nu-i face rau si pan' la sfarsit sigur se va plictisii de fete si se va intoarce cu siguranta la tine! Bafta!

| Sorinaa_9752 a răspuns:

Ce sa faci? Nu-l mai baga in seama pentru ca e un. sau stai si tu cu alti baieti daca tii neaparat sa te razbuniwinking

| delialove a răspuns:

Draga Amy, ai putea sa te dai la prietenii lui ca sa il faci gelos sau pur si simplu sa incerci sa il uiti. Daca s-a purtat asa inseamna ca nu te merita. Si data viitoare sa nu mai fii asa de directa cu baietii.