| iceboyraul a întrebat:

Buna as avea o intrebare, am o prietena cu care ma intelegeam mai demult dupa aia am rupt legatura ne-am intalnit la un bal unde ea era cu 3 tipi si eu cu un prieten a dansat cu toti (majoritatea dadeau din maini sau bagau tectonic ) si cand m-a vazut cat de bine ma distram dansand a inceput sa danseze cu mine dupa aia a plecat sa danseze cu altu si pan la urma tot la mine sa intors dupa aia iar a plecat stresata de cel de dinainte si iar am dansat impreuna de inteles ne intelegeam super numai ultima data cand am dansat se uita in toate partile spre deosibire de celalalte dati cand se uita numai la mine, ea spunea ca ii asa din cauza ca o tot urmarea unu si tot incerca so combine o venit si o inceput el sa o invarta in timpu ala ea numaai la mine se uita... Eu ce sa inteleg din toate astea? PS ea are prieten

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i nevoie sa intelegi ceva anume,mai ales ca are prieten.
Si,sincera sa fiu,il cam compatimesc,fetei ii place sa se distreze si intra in tot felul de mici sau mari incurcaturi,nu stiu in ce masura le poate face fata sau nu.
Oricum,cat timp are prieten,nu te amesteca,lasa-i sa hotarasca ei ce au de facut,nu incerca sa desparti perechi.
Si pe de alta parte, daca era prietena ta, te-ai fi simtit bine s-o vezi facand tot ceea ce a facut?

2 răspunsuri:
| sigfreud a răspuns:

Ca-i place viata.

| iceboyraul explică:

Dar daca nu ar avea prieten big grin? fata ii foarte schimbatoare odata chiar si la 17 ani :p