| Iuliaa_3660 a întrebat:

Buna happy. as avea si eu nevoie de niste sfaturi... sa-mi iau telefonul Samsung Galaxy Ace... sau nu? dati-mi niste avantaje. dar si niste dezavantaje

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Samsung galaxy 2 are un fost coleg...e bessstialll tlf love struck e f bun si in touch si in tot ce vrei

| eficke a răspuns:

E cel mai nou telefon de la Samsung dar cel mai bun mobil este Samsung galaxy S2! Samsung galaxy S2 are ultimul sistem de operare android 3.5!
Asta e opinia mea!

| Username94 a răspuns:

Pai bun pana acum nici un rasp nu iti rasp cu adevarat la intrebare sa fiu sincer iti scriu raspunsul de pe un Ace sunt foarte multumit de el are cateva scapari ca ori ce tell da e bun ca ne multumire pentru mine ar fi memoria prea mica de 180de mega in rest e foarte bun si iti recomand sa il iei pe albhee hee