| freedomM a întrebat:

As vrea cateva sfaturi, in special de la cei care au terminat Facultatea de Telecomunicatii. As vrea sa stiu daca in zilele noastre este o decizie buna daca as alege telecomunicatiile si cat este de greu sa ajungi acolo, dar mai ales sa te mentii (note bune la examene). Eu sunt in clasa a 11-a, dar ma gandesc foarte serios ce vreau sa urmez mai departe pentru a putea sa ma pregatesc din timp.

PS: As vrea de asemenea sa stiu cat de multa informatica se face...pentru ca nu e sa zic "punctul meu forte".

Multumesc! si scuzati categoria, dar nu am primit inca un raspuns happy

1 răspuns:
| DoctorulLove a răspuns:

Se face multa informatica, nu trebuie sa iti placa pentru moment (dar trebuie sa ai niste notiuni elementare de baza), insa pe viitor daca vrei sa urmezi va trebui sa iti placa, greu nu este pentru ca nu se da examen, sa te mentii depinde, daca inveti nu este greu, insa daca treci rar pe facultate, este greu sa te mentii