| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

As vrea sa urmez facultatea de politehnica si m-ar interesa ce meserii pot sa urmezi dupa ce termini facultatea de electronica si telecomunicatii si daca se castiga bine.
As vrea sa stiu daca se gasesc destule locuri de munca in domeniu.
P.S: sunt in clasa a 10-a la matematica-informatica intensiv informatica.

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

SaluFostul meu diriginte lucra ca asa ceva, castigand 6000 lei pe luna.Mie mi se pare destul!