| freedomM a întrebat:

As vrea cateva sfaturi, in special de la cei care au terminat Facultatea de Telecomunicatii. As vrea sa stiu daca in zilele noastre este o decizie buna daca as alege telecomunicatiile si cat este de greu sa ajungi acolo, dar mai ales sa te mentii (note bune la examene). Eu sunt in clasa a 11-a, dar ma gandesc foarte serios ce vreau sa urmez mai departe pentru a putea sa ma pregatesc din timp.

PS: As vrea de asemenea sa stiu cat de multa informatica se face...pentru ca nu e sa zic "punctul meu forte".
Va multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere