| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste sfaturi pentru prima intalnire.
Despre ce sa vorbim?-vreau subiecte-
Unde ar trebui sa mergem?-la un local sau undeva pe afara-
Voi ce vreti fetelor(de 14 ani) de la un baiat?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Virguliță a răspuns:

Ar trebui să vorbiți despre ceva interesant. Întreab-o despre ce-i place să facă în timpul liber ș.a. Fetelor le place să le fie adresate întrebări, să fie ascultate... O plimbare printr-un loc liniștit ar fi perfect.

| Pop_Andreea_1999 a răspuns:

Si eu am 14 ani, pai vorbesti despre hobby-uri, ce lucruri aveti in comun, ce i place lui si multe alte chesti, pe urma o sa te intrebe el, puteti sa va plimbati prin parc sau va dati pe leagan, tu mereu povestei ca e foarte de treaba si dragut si vedeti voi, baftaa :* fundita pls

| gedderth23 a răspuns (pentru Pop_Andreea_1999):

Raspunsul tau este ca pentru o fata iar eu sunt baiat...