| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa citesc si eu niste povestioare de la voi.Cum a fost prima dragoste? As vrea sa imi povestiti cum v'ati indragostit unul de celalalt etchappyDesigur daca aveti chef

Răspuns Câştigător
| girl00 a răspuns:

Buna..pai la mine e o poveste lunga si superba love struck hai ca ti-o scriu pe scurt daca ai placerea s-o citesti si nu te plictisesti laughing deci..il stiu de cand eram in clasa a IV a.el era in clasa a VI a love struck imi placea maxim de el dar eram mica..stam in acelasi oras la cateva blocuri distanta..eu am plecat din tara (am invatat in alta tara timp de 3 ani) am fost plecata cu familia si drumurile noastre s-au separat puppy dog eyes in 2005 m-am intors in tara si pentru prima data ne-am sarutat love struck a fost superb..eu aveam aproape 16 ani..primul meu sarutlove struck primul meu iubitlove struck si baiatul de care-mi placea de mica...am stat o perioada impreuna si dupa ne-am certat ca eram eu timida si loca ne certam deslaughing era imatura big grin dupa 2 ani (2007)la inceputul anului ne-am intalnit din intamplare intr-un club si ne-am combinat din noulove struck laughing de atunci am ramas de nedespartit love struck si aveam 6 ani juma de relatie si la anul nunta..deci love strucklove struck sper ca nu te-am plictisit laughing zi frumoasa sa ai ^-^

| girl00 a răspuns (pentru girl00):

Eram* avem* emotiilrlaughing

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am urcat la volan am dat contact si am plecat la drum dar a fost o amanta ca na, camionul e ca o femeie care face servicii pe bani tratat cu delicatete una alta. Acum cand ma angajez ca sofer pe trailer sau autobuz ce cade o sa am nevasta.

| Raiiiisa a răspuns (pentru mgtow):

laughing
parca esti in filme.

| shadow72 a răspuns:

Parca ai fi gagicamea cu povestile
sincer ti-as povesti o gramada din prostiile mele dar sunt mahmur momentan... poate mai incolo

| WhatheWow a răspuns:

Nu, chiar n-avem! happy

| chazz a răspuns:

O cheama Georgiana,am cunoscut-o in parc din cauza prietenilor mei cu care am facut cunostiinta,am fost "lesinat" dupa ea ca un ratat ce sunt,si-a batut joc de mine in ultimul hal, m-a sarutat, m-a facut sa cred ca sunt cu ea, mi-a spus ca si-a batut joc de mine, am plans ca un retardat prost ce sunt si dupa a trecut timpul si nu am mai vorbit.
Cred ca a fost "prima mea dragoste" si acum mai e ceva pentru ea insa nu are rost.
Numai bine!

| Fanatic a răspuns:

Prima nu e interesanta deloc eram copil..despre ultima as putea sa povestesc o zi intreaga si nu am so uit usor! sad

Răspuns utilizator avertizat
| RalucaTyan a răspuns:

Nu m-am indragostit

| rikkimady16 a răspuns:

Prima dragoste a fost acum cativa anisori. aveam 13 anilaughing si era dragut, si era nou venit in oras si a fost o iubire de o vara ca intre copii, cu mers pe biciclete, dat cu rolele, mancat inghetata si baut sucuri din acelasi pahar cu paiu'(mi se parea foarte interesant pe vremea aceeabig grin)... a fost infantila relatia, dar cand ma uit in urma parca tresar si zambesc fara sa vreau deci a fost frumos si inca imi amintesc zilele alea cu placere si parca imi e dor de cat de simplu era atuncihappy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Era vara, mergeam cu bicicleta, ma gandeam la o fata, cu care eram bun amic si ma certasem, si cand am facut curba la un colt, am vazut-o pe ea:X.am intrebat prietenii cine este tra la la.am aflat ca era iubita prietenului meu cel mai bunlaughing.de fapt fosta, ca ei erau la misto si erau pe terminate.si mam imprietenit cu ea, i-am aratat ca sunt diferit de alti baieti, ajunsesem sa stam non stop afara unul cu altul si vorbeam pe mess o gramada si intr-o zi am intrebat-ohappy.si a spus "da":X.si suntem impreuna de atunci:X si in curand o sa facem 1 anhappy

| CrazyStuff a răspuns:

Pai, initial nici macar nu stiam cum il cheama. Stiam doar ca sta pe aceeasi strada cu mine. Dupa vreo 2-3 saptamani de holbat la el cand trecea pe strada, m-am dus la el si i-am spus: "Buna, eu sunt Alexandra imi pare bine". El mi-a zambit si asa am facut cunostinta. Am inceput sa vorbim si intr-un timp incepusem sa iesim pe afara impreuna. Intr-o seara i-am spus ca il plac si asa am ajuns sa fim impreuna. Acum sunt cu el de un an si 3 luni. happy

| Balonas98 a răspuns:

Pai ne stiam de ceva vreme din vedere din cauza faptului ca stau intr-un oras mic, unde toata lumea cunoaste pe toata lumea.Eram intr-un local cu prietenii... unul dintre ei l-a chemat si pe el afara cu noi....atunci am jucat carti si ne-am analiat unul pe altul.Ce pot sa spun, neobservata nu puteam trece fiindca sunt destul de ciudatica par cret destul de neglijent, machiata mereu cu mult negru si vesnic in adidasi laughing (parul meu e observabil laughing ).In ziua aia ne-am inteles destul de bine, dar nu am vorbit decat la vreo doua saptamani dupa un spectacol de-al lui, mai exact am inceput sa vorbim dupa ce l-am rugat sa stearga o poza de pe pagina formatie in care se afla la vremea aceea.De atunci am tot vorbit cam vreo luna, ne intelegeam bine, ne distram impreuna, eram amandoi ciudati, diferiti. ajunsesem la un momendat sa mergem de mana pe strada (fetelor nu le prea convenea avand in vedere ca el e rock starul orasului)..cum spuneam, dupa o luna ne-am sarutat ..era seara, cred ca era trecut de miezul noptii, stateam si ne uitam la stele..atunci i-am spus ca as da orice sa pot zbura, el a zambit si a spus ca daca vreau sa zbor trebuie sa respect trei reguli si sa am incredere in Superman (el) laughing..regulile erau :1daca imi place sa continui2daca nu imi place sa ma opresc, iar 3. daca a inteles el gresit, sa il opresc..atunci m-a pus sa inchid ochii si m-a sarutat.a fost..magic..suntem impreuna de un an si e ca si cum nu o sa se termine niciodata (inca nu am avut prima cearta si eu sunt foarte insuportabila, sictirita si rautacioasa ) laughing