| AndreeaCarina96 a întrebat:

As vreau, daca se poate, sa mă ajutati si pe mine cu o părere. Azi dimi am facut cu test barza si a apărut a doua liniuta, dar foarte pala, abia se vedea, era mai clară la lumina, dar totuși o puteam vedea, era acolo. Credeți ca e vb de sarcina? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna! Sunt foarte mari sansele sa fie vorba de o sarcina. Cel mai bine ar fi sa repeti testul de sarcina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatul testului de sarcină NU este concludent!
Mai fă 1-2 teste de sarcină CORECTE, aşa cum ţi-am explicat anterior!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand a avut loc contactul sexual? E posibil sa-l fi facut prea repede.
Repeta textul!

| 德尼莎 a răspuns:

Da cel mai sigur este ca da dar pentru orice entualitate mai fa unu sa vezi sigur daca iti apare la fel inseamna ca esti insarcinata,, cu conteaza ca a doua liniuta este mai neclara conteaza ca se vede si aia

| indecis2014 a răspuns:

Eu zic sa repeti testul

| AndreeaCarina96 explică:

Pe data de 13 Septembrie a avut loc contactul sexual neprotejat cu ejaculare intravaginala.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AndreeaCarina96):

Ai toate,, sansele''. Repeta textul cat mai repede si prezinta-te la ginecologul tau.