| MariaMaria15 a întrebat:

Buna,nu vreau sa par egoistă sau disperată! Am cunoscut un băiat pe net,care cred ca îmi e bif,si gen ne alintam ne spunem te iubesc (dar nu contează) si mi-a dat sa ascult o melodie care transmitea ce simte el pe care eu o stiam pentru ca noi ascultam o trupa comună (bts),melodia am ascultat-o decateva ori, dar nu am reținut versurile si nu mi-am dat seama ce vrea sa transmită cu adevarat. Tipul asta după ce mi-a trimis-o m-a intrebat daca am ascultat-o si eu i-am spus ca da si el a zis ca nu are cum pentru ca durează 4 minute si eu i-am spus ca deja o stiu si s-a supărat pentru ca nu am ascultat ce transmite melodia...si aseară mi-a spus ca nu mai am ce vorbi cu el si eu i-am dat seen si acum de dimineata s-a supărat ca l-am lasat in seen si mi-a spus ca acum chiar nu mai am ce discuta cu el. Vreau sa ma ajutati cu sfaturi pentru ca nu am facut alea intenționat, chiar nu am vrut sa il supăr si acum îmi pare foarte rau pentru ca e singura persoana la care mai țin in momentul asta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam pampalau, nu stiu daca merita sa te incurci cu el

| MariaMaria15 explică (pentru Adry05):

Am reusit sa o scot la capăt...a zis ca asa e el are se supăra si e "rau" atunci cand o face si.a cerut scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are peste 14 ani, nu-l mai căuta.

| MariaMaria15 explică (pentru anonim_4396):

Face 15, ca si mine laughing)