| daniela_6693 a întrebat:

Am 15 ani si am sani foarte mici si lasati. port sutien de la 12 ani.nu stiu ce sa fac sa imi mai creasca.sunt foarte complexata de acest lucru.va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Buna draga mea! Sa stii ca poti sa cumperi si sa aplici pe sani tinctura de marar, chiar da rezultate.
In al doilea rind poti apela la operatiile estetice, de vreme ce spui ca esti la o virsta inaintata si sinii nu mai cresc.
A treia varianta ar fi alaptarea copiilor.Mamei mele i s-au marit sanii considerabil dupa alaptare.
O alta posibilitate ar fi practicarea unor exercitii ce iti maresc volumul si ii tonifiaza. http://www.exercitiimarireasanilor.com/rezultate-crestere-sani.php
O alta varianta, sigura, dar nu stiu daca ai fi dispusa s-o incerci.e ingrasatul,(cresc sanii) iar apoi slabitul.Desi le mai scade putin din volum,marirea se observa.
Ultima posibilitate ar fi acceptarea aspectului asa cum esti. Stiu ca e dificil,si eu m-am confruntat serios cu problema data. pina am inteles ca trebuie' sa imi pun in valoare si alte calitati.Da,e dureros sa vezi o fata cu sini mari, voluptuosi la mare, cind trebuie ' sa te expui cel mai mult, iar tu sa n-ai nimic sub sutien.Resemnarea e grea dar reprezinta o lectie de viata pretioasa pe care o intelegi. poate acum habar n-ai, dar pe parcurs vei intelege.pup si numai bine. Sper ca nu te-am plictisit.p.s:astept funda!

4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Heei. Sânii iți cresc în timp nu îi poți forța. Acuma depinde și de moștenire și ei oricum iți vor crește și la 18 ani și după 18 ani! Uneori sportul mai ajută la creșterea lor. Încearcă să numai porți sutien mereu, mereu mai lasă-i un pic liberi laughing În timp iți vor crește stai liniștită sunt multe fete care nici la 16 ani nu au cine știe ce așa că stai liniștită! :* Fundă? happy

| bdn23 a răspuns:

Exista o explicatie logica! Fa sex si ai sa vezi cum o sa creasca!

| fLrYdzstr a răspuns:

Fa sex happy

| daniela_6693 explică:

Da, multumesc pentru sfat fLrYdzstr si vrm2khee hee. nu merge nici asa :p mai rau mi se lasaoh go on