| aLina_8828 a întrebat:

azi am patit si eu ceva aiurea:-s.
eram sau is.cu un tip de 4 zile. si astazi eram impreuna in parc si cu niste prieteni si a primit un telefon apoi a zis ca se duce in centru sa se intalneasca cu o fata sa ii dea ceva(ea, lui). asa apoi a trecut ceva timp si ne.am dus si noi dupa el iar unul dintre noi l-a sunat si i-a zis acelei persoane ca eu sa nu vin intr-un pub.[undeva unde mergeam noi cu gasca.] asa si apoi prietenu ala mi-a zis ce i-a zis prietenu meu la tel.si anume ca el era acolo cu o tipa.straight face apoi prietenu asta mi. a zis ca X [prietenu meu] nu va avea niciodata o relatie stabila... asa si apoi cand am aflat ca m-a inselat i-am dat papucii.si in seara asta m-a sunat si a zis ca isi cere scuze si a vb frumos si l-am rugat sa-mi explice de ce a facut asta si a zis ca era doar o chestie de moment si ca e de aseara cu ea. dar acum nu mai e pentru ca ea a aflat ca el era cu mine si i-a dat papucii.si mi-a spus sa ne impacam ca nu se va mai intampla etc...si ne-am impacat. oare e bine?sad i-am zis ca tin la el, si el a zis ca tine la mine:-

Răspuns Câştigător
| ecstasy a răspuns:

Salutare!
O sa se repete faza. Tipul e un "jucator"...Ce vei face data viitoare? Il vei ierta iar? Sau vei incerca sa cauti ceva mai bun?

Ma rog,este decizia ta,dar daca tu consideri ca se merita, atunci, faci ceea ce crezi.

4 răspunsuri:
| DeniAli14 a răspuns:

Daca sunteti impreuna de doar 4 zile conteaza dintr'un anumit punct de vedere. In 4 zile nu poti sa ti enorm la cineva. Si daca a facut asta dupa doar 4 zile sigur o va mai face. Nu te lasa pacalitahappy "Cand fugi dupa doi iepuri nu prinzi nici unul" Poate ti la el dar doar asta nu conteaza indeajuns de mult. El te ia de fraiera. A pierdut-o pe tipa aia si s-a intors la tine. Daca acea persoana nu afla ca a fost cu tine si isi continuau asa zisa relatie el mai mult ca sigur te parasea. Stiu ca doare sa ii spui gata. Dar nu faci bine ce faci. Daca e genul asta de persaona, cu orice ocazie te va parasi pentru una mai draguta mai cu fite mai cu ce o fi ea. Baieti sunt destui si o sa pui suflet in relatia asta si el o sa te paraseasca. Si tu vei fi cea care va suferi. Pentru ca asa sunt fetele din ziua de azi (unele) happy

| tynatwine a răspuns:

Dupa 4 zile?! I don't think so! E ca un ceas : o data pornit nu se mai opreste decat cand va fi gata bateria. Sper ca ai inteles.

| PTL a răspuns:

Nu, nu e bine, El incearca sa profite acea fata s-a despartit de el, si el sa ramana fara prietena? fuge la tine straight face

| 24101996 a răspuns:

Nu o data ce a gresith...o sa mai greseasca...asa ca da'ii papuci FATA mai sunt baieti p lume!happy