| 99maria a întrebat:

azi trebuie sa ma intalnesc cu prietenul meu si am mari emotii, adica nu stiu cum sa fac sa scap de presiunea asta. am emotii! cum sa scap de ele? puppy dog eyes va rog sfaturi
URGENT
Multumesc

7 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Nu da foarte mare inportanta. FI TU INSUTI. daca el te place pentru cum esti...asa ca fi naturala ca si cu oricare baiat.Bafta:*

| neutrino a răspuns:

Au si emotiile " frumusetea" si rolul lor. Prima intalnire?

| 99maria explică (pentru neutrino):

Da

| 99maria explică (pentru neutrino):

Da, e prima intalnire blushing

| tlaura a răspuns:

Gandeste-te la altcevawinking

| angeldevil_7103 a răspuns:

Stiu si ew cum este....incearca sa nu te gandesti la asta.te va ajuta mult...ai incredere in tinewinking

| Gabriela1313 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de emotii. Totusi incearca sa nu te gandesti prea mult la acest lucru. Vei vedea ca atunci cand veti fi impreuna totul va veni de la sine! Bafta!