| DeeaElenaaaa a întrebat:

Buna, bună, fetelor, am o intrebare..am avut menstra in 04.08 si de atunci am avut contacte sexuale neprotejate cu finalizare în interior..am niste stări de greața, imi vine sa vomit, mi se pare ca am si vomitat de câteva ori..ma doare foarte rau pe sub burta si prin spate jos. Exact ca si durerile menstruale si am si urinari frecvente, nu e infecție pentru ca stiu simptomele infecției..credeti ca e o posibilă sarcina? Nu mai am răbdare până vine menstra si un test e inexistent asa repede.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E prea devreme să apară simptomele unei sarcini.
Așteaptă să vezi dacă îți vine menstruația iar dacă te mai simți rău du-te la medic.

| DeeaElenaaaa explică (pentru Andreeush):

Tot am facut teste înainte si au fost in zadar cred ca e altceva

| DeeaElenaaaa explică:

Urinare*

| DeeaElenaaaa explică:

Scuzati greșelile..autocotectorul.

| ciocolatamaruie4 a răspuns:

Simptomele tale descriu foarte bine infectia urinara. Semnele unei sarcini nu apar atat de rapid. Eu zic sa iti faci un sumar de urina ca sa fii sigura si mai linistita.
Zi faina!

| DeeaElenaaaa explică (pentru ciocolatamaruie4):

Păi infecție nu e ca am avut si am tratat-o stiu cand am..iti multumesc o zi Faina

| ciocolatamaruie4 a răspuns (pentru DeeaElenaaaa):

Daca ai mai avut e posibil sa recidiveze. Un sumar de urina nu costa atat de mult.
Un consult la medic este cel mai indicat.
Multa sanatate!