| ImAVillain a întrebat:

Care a fost pentru voi cel mai jenant moment din timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| PavelAndrei20 a răspuns:

Cand mi-a spus ca are 14 ani, eu avand 19.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand m-a prins nevasta-mea cu ea in pat.

| DeyCj a răspuns:

M-am beşit când făceam 69. laughing))

| RAY a răspuns:

Cand a facut diaree in timpul sexului anal, de craciun, ca a mancat ca o vaca

| DeyCj a răspuns (pentru RAY):

„Condoleanţe" laughing))

| RAY a răspuns (pentru DeyCj):

Era sarcasm, nu am facut sex inca, dar anal fac si primatele, desi e natural

| DeyCj a răspuns (pentru RAY):

Corect.Numa oamenii ar trebui să deie dovadă că au evoluat versus primate, numa nu toți au înțeles asta happy.

| Cosimo11 a răspuns (pentru DeyCj):

Buna asta????????

| RAY a răspuns:

Toate primatele fac asta, alea sunt gay? sexualitatea nu are limite, homosexualitatea nu este o jignire, insula decat in tarii primitive unde domina prostia iar noi fiind ultimul popor din lume nu ma mir

| RAY a răspuns:

Voi face reclamatie la durex ca ai scapat

| RAY a răspuns:

Vezi tot limbric ai rămas și numai f nimic, tu chiar ca ma afectează un copil de gradinita ce perversiuni are zi-mi ma fata în fata dacă ești mascul

| RAY a răspuns:

Ia auzi singur te jignești

| RAY a răspuns:

Da da sigur erai la mine spânzurat de o clanta

| DenqOO a răspuns:

Cand nu mi s-a sculat.