| liljhon a întrebat:

Buna cat de des trebuie sa faci sex ca sa rezisti? voi cat rezistati la o partida? vi s-a intamplat sa fiti cu o fata si sa nu se ridice... nivelu? ce anume determina sa nu se ridice nivelu?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Erectia sau "nivelul" nu se poate ridica din mai mul; te motive.
1.psihologic,frica de a nu-ti satisface partenerul, frica de a nu fi la efl de bun pe cat te-ai crede
2. pur si simplu nu ai avea chef in acel moment sau esti prea obosit
3.nu te simti atras de respectiva.
cat despre rezistenta asta o poti dobandi prin exerienta
insa ejacularea precoce nu este neaparat o problema.este pur si simplu o pasa prin care trecem cu totii.si acum daca trec cateva luni in care nu faci nimic e normal sa te tina 1 minut.
si ar fi o metoda masturbarea.prin ea ajungi sa te cunosti pe tine mai bine insa sa nu exagerezi cu ea pentru ca veio ajunge sa nu iti mai placa sexul la fel de mult

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am fost cu una si am fu... o 30 de minute si nici n-am ejaculat o ora imi trebuie ca sa ajung la orgasm

| cossmy a răspuns:

Da Cobra...barbatul visurilor oricarei femei...sa rezisti o oralaughing

| cossmy a răspuns:

MonicutZZa, o fi toata noaptea, da cred ca nici un cal nu poatelaughing... Eventual o alternezi p aia electrica cu aia aia normala, asa dahee hee

| cossmy a răspuns:

Non'stop? nu termina si el, o mica pauza, si p urma again?thinking

| Damian a răspuns:

Cam la doua zile e bine sa te descarci, cel mai mult am dat la buci 4 ore juma, şi la nu am avut probleme cu el in 3 numere, daca nu ţi se scoala ar trebui sa mergi la doctor sfatul meu, că poate fi ceva serios

| MonicutZZa a răspuns:

@cossmy, nu-i adevart, visul oricarei femei e sa rezisti toata noaptea tongue

| username_8290 a răspuns:

Era o ironie evident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, se mai intampla sa nu ti-se ridice daca ai emotii, sau daca nu esti atras foarte mult de fara cu care vrei sa faci sex, sau daca stai cu teama sa nu ti-se culce, sau ca nu o vei satisface bine pe fata. De la toata aceste lucruri se intampla sa nu ti-se ridice nivelul, sau daca esti obosit, sau ai consumat mult alcool, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.tot timpul
2.niciodata
3. aproximativ 30 min

| ana1234 a răspuns:

O ora...visul oricarei femei...nu stiu dar al meu rezista mai mult de o ora jumatelaughing