| Aly28 a întrebat:

BunahappyCe inseamna piatra la sani.am vazut scris termenul intr-o intrebare? funda:*e adevarat ca ai piatra la sani pana te dezvirginezilaughingasa am citit ca a scris cineva deci nu radeti de minebig grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este un termen popular pentru intarirea sanilor, mai ales la baieti, determinata de pubertate. Nu are nici o legatura cu virginitatea

1 răspuns:
| melisqu16 a răspuns:

Uite scumpo aia e ceva normal si nu o sa mai fie dupa ce dai tsitsi la bebe mnah ceva de genu am intrebat persoane mature decii:X sper ca te-am lamurit:Xbig grin funda:*?