| Denisa23 a întrebat:

Ce parere aveti daca un baiat ii face oral unei fete cu care nu e impreuna si care are o alta relatie de 3 ani? Pe fata careia ii face oral o cunoaste de 5 ani si mereu a existat o atractie intre ei, deoarece au fost in aceeasi clasa si s-au placut mereu. Fata il place enorm, tine la el, dar nu il poate desparti de cea cu care sta el impreuna de 3 ani. El ii spune ei ca ar vrea sa faca dragoste, dar ea e virgina si accepta ca el sa ii faca oral ei. Ce parere aveti de chestia asta? E ok?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte trist, mai ales pentru fata. Si-a pierdut virginitatea p[rintr-o perversiune sexuala, cu un barbat care o trateaza ca pe o prostituata (e buna pentru placeri, dar nu e suficient de buna pentru a fi partenera oficiala), suferind foarte mult, intai pentru ca a devenit o femeie dispretuita de toti (tarfa care se culca cu un barbat aflat intr-o relatie) si mai ales de partener (aia care este buna doar s-o folosesti pentru perversiuni sexuale, ca apoi sa te duci sa te porti frumos cu oficiala). Trist, foarte trist, biata fata...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce se intampla in dormitor, ramane acolo... iar in domitor nu exista reguli... nuff said

| Kalla a răspuns:

Nu e corect sa va bateti joc de biata fata.O fata serioasa nu sta cu un baiat care este deja intr-o relatie de atata timp.
Fii corecta si lasa relatia cu baiatul respectiv. Faptul ca va cunoasteti de mult timp nu va da dreptul sa va "jucati" pe la spatele acelei fete.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Kalla):

In sfarsit, ai spus si tu un lucru intelept happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ala e un cretin. Dupa o relatie de 3 ani sa iti inseli partenera in asemenea hal, daca nu-ti mai place du-te la aia care ii faci oral, dar spune-i partenerei oficiale ca nu o mai placi. Tu ar trebui sa te retragi din povestea asta, e clar ca baiatul respectiv isi bate joc si de tine si de iubita sa.

| Foxyyyy a răspuns:

Tu esti fata aia. Pai e clar ce fel de persoana esti, dar nu ma apuc pe aici sa te jignesc, si nu ma refer la oral.

| Denisa23 explică (pentru Foxyyyy):

Da, mi-a propus si i-am zis ca sunt indecisa. El s-a saturat de relatia pe care o are, dar nu are curaj sa o lase pe tipa. Care e problema? Am 17 ani si sunt virgina. Nu vad ce as avea de pierdut daca ar face asta. La urma urmei nu ii fac eu lui, ci el mie happy

| Foxyyyy a răspuns (pentru Denisa23):

Nu are curajul sa o lase pe tipa. Nu mai crede asemenea vrajeli, le aud peste tot laughing. Nu era vorba mai fato ca ce ai avea de pierdut daca ti-ar face oral. Dar el doar te foloseste, nu-ti dai seama? Si e foarte aiurea sa intervi tu in relatia lor, sa fii a4a roata. In fine tu faci ce vrei acum.

| Adita1988 a răspuns:

Foxy ii zic eu in locul tau laughing
P.S: e curva denisa23 :3, paaa

| Denisa23 explică (pentru Adita1988):

De ce sa fiu? Ca doar nu ii fac eu lui. happy

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Denisa23):

Se referea la faptul ca tu intervii intr-o relatie de atatia ani!

| toly a răspuns:

Deci lumeee mor...E atata iubire dar vrei doar sa-ti dea limbi?laughing MA ORI IL IEI DE TOT ori lasa-l nu-i lua doar limba, auzi "atractie intre ei"laughing)))))))))

| Denisa23 explică (pentru toly):

Pai el tot insista pe tema asta laughing si nu stiu ce sa fac

| toly a răspuns (pentru Denisa23):

Asta e culmea "Amorului" sa vrea omu saracu sa te guste si tu sa zici nu laughing)))))))