| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce părere aveți despre baietii care sunt in cuplu, nu se afișează in online, dar pe retelele de socializare gen Instagram, reacționează la anumite story uri de la fete si mai vorbește cu ele, plus sa precizam ca acesta spune ca nu prea sta pe rețele si iubitei sale nu ii prea scrie.
Cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ca e curvar, lasa-l naiba ca vrea doar vaginul tau

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isi cauta o alta fata, fiind evident ca nu te iubeste odata ce flirteaza cu altele in spatele tau.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca as fi fata, m-as indeparta incet de el, fara sa-i dau explicatii.

| georgeSexGuru a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Probabil nici nu si-ar da seama sincer sa fiu

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru georgeSexGuru):

Nu ar fi nici o pierdere... De relatii nu trebuie sa tii cu dintii.

| ionur a răspuns:

Pai minte și ascunde ceva dacă face așa iubitul tău