| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care asculta >manele:rolling on the floor?

Dau fundita:*.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare are voie sa asculte ce vrea si nu e deloc anormal, cine nu stie ce inseamna sa-si traiasca viata scot acele prostii din capul lor cu cocalarimi si manelari in loc sa se vada pe ei/ele prima data.

| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca fiecare are dreptul sa asculte ce vrea!
Din moment ce ele nu se iau de ceea ce ascult eu, nici eu nu ma iau de manelele lor!

| Rockart a răspuns:

Că nu prea le duce capul.

| EyesSad17 a răspuns:

Buna ^^ nu prea buna mie una nu imi plac manele pur si simplu mi se par urate si de prost gust prefer sa ascult house decat o manea ^^

| Sakira200 a răspuns:

Sincer nu prea imi plac manelele,si nici nu ar sta frumos sa asculti asa ceva, darfiecare cu gusturiele sale, dupa ce asculta ne dam seama ce persoana e.big grin

| Jorj a răspuns:

Vreau sa le tai si sa le dau satanei s ale **** fiecare parte din corp.

| Ady3835 a răspuns:

In primul rand ca nu le sta bine. Am vazut o fata care asculta manele la un Samsung cu clapeta mergand pe strada. oribil sa asculti mergand pe strada. Asta se numeste COCALAR nr1 laughing. Nici nu mi-as dori sa am o prietena care asculta manele :-&

| Emilia23 a răspuns:

Fiecare asculta ce vrea! nu va intereseaza pe voi oh go onwinking