| DariaZ a întrebat:

Chiar nu a mai luat nimeni anticoncepționale cu regim extins? Eu iau Seasonique

3 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Ce e ala regim extins. pentru ca majoritatea sunt pe termen prelungit. doar cele de a doua zi sunt doza unica.

Regim extins.

| DariaZ explică (pentru AwGenetix):

Sunt cele pe care le iei 3 luni continuu, fără nicio pauza și îți vine menstruația tot o data la 3 luni. Sunt noi pe la noi și eu cantități mai mici de hormoni

| AwGenetix a răspuns (pentru DariaZ):

Nu stiu cat e de sanatos sa provoci menstruatia sa vina odata la 3 luni. de ce nu iei tratament obisnuit. chiar nu poti astepta cateva zile pe luna?