| anonim_4396 a întrebat:

cred ca am o problema. Nu simt placere cand fac sex! Preludiul tine o jum de ora sau o ora cateodata, ma excit etc. dar cand incepe "actiunea" nu stiu, parca nu ar fi nimic, as putea sa ma uit la un film sau sa spun bancuri in timpul ala, simt ceva ca sa zic asa atunci cand intra mai adanc, adica rareori si cam atat. Am incercat sa ma relaxez pana m-am plictisit, si chiar ma plictisesc de multe ori in timpul actului si incep sa fac glume sau sa ic ceva sa treaca timpul, poate veti zice ca nu ma concentrez pe actul propriu zis da nu e nimic de concentrat! Ar trebui ca placerea sa vina pur si simplu dar nu vine. De orgasm ce sa mai zic ca nici clitoridian nu am laughing cred ca sunt anorgasmica nu stiu.Ce as putea sa fac in situatia mea? Prietenul meu se simte prost...mi-a zis ca isi face fel si fel de idei ca poate nu face el bine ce face, ca poate nu se straduieste destul, ca poate nu e bun sa ma satisfaca etc.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu te satisface, poate reusesc eu. Incercam?

| Alcyon a răspuns:

Ai cumva 14 ani? Daca e asa, atunci esti cam micuta pentru relatii sexuale. Corpul tau nu e pregatit...

| rolly14 a răspuns (pentru Alcyon):

Ce aveti frate toti cu 14 ani? am 17 jumate, sunt destul de matura fizic zic eu si psihic daca m-am simtit pregatita pentru asta.

| Danysan a răspuns:

Buburzua asta e un efect care apare la cuplurile neexperimentate! Degeba faci preludiu daca nu exista pasiune si dorinta.Ca sa faci sex trebuie sa ai chef -Pt o partida reusita de sex se recomnada un preludiu cu 24 de ore inainte sau cu 12 -asta inseamna pregatirea actului sexual.Trebuie sa ajungi la acea umezire, sa iti doresti parteneru.Ca sa diversifici actul folseste lubrfianti cu efecte electrizante sau cu efecte de incalzire.O sa ai impresia ca esti la Polu Nord si apoi in Sahara o sa sari in sus de placere.Nu esti frgida dar trebuie sa mai compensati cu ceva extern pentru a face placerea mai mare :-p!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca incepeti de la 14 ani sex, se mai intreaba lume ca de ce nu simt nimic...mda, intrebare idioata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa cum si tu iti dai cu presupusu ca am o minte inapoiata asa am zis si eu ca ai 14 ani....de unde era sa stiu cand pe aici vad numai posturi de la fete care in loc sa se joace cu papusi isi incep viata sexuala de mici...
oricum laasaand astea asa, ar trebui sa te duci la doctor sau psihiatrie

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De asta este asa trist A?

| NnDWtf a răspuns:

O intrebare: Te numesti Andra si esti de prin Bucuresti? rolling on the floor))
Ce vrei ma sa faci, ai 14 ani din numele tau, poate nu te atrage partenerul, poate o are prea mica de zici ca simti placere doar cand intra mai adanc.
Poate esti frigida.

| Foxyyyy a răspuns (pentru NnDWtf):

Daca are 14 la nume nu inseamna si ca are 14 ani. Frigida nu e pentru ca a zis ca se excita.

| rolly14 a răspuns (pentru NnDWtf):

Nu ma cheama andra, nu sunt din Bucuresti si am 17 ani jumate nu 14, si in nici un caz nu sunt frigida.