| Lavy_5946 a întrebat:

am si eu o mare rugaminte la voi si va rog frumos din sufletelul meu sa ma ajutati!
as vrea sa imi "rasfat" iubitul cu ceva nou (NU MA REFER LA SEX) as vrea sa ma ajutati cu idei, ce putem sa facem sa ne si distram si sa ne simtim bine impreuna. vreau sa aprind niste scantei, dar nu ma refer la sex. exista si alte moduri de a ne simti bine impreuna, dar deja ne plictisim sa tot mergem la comedii la mall, sau prin cluburi, baruri, terase... ce am putea face altceva, cu ce l`as putea surprinde? va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Adrian_8552 a răspuns:

Raspunsul depinde de profilul vostru psihologic. Ceea ce altora le-ar aprinde calcaiele voua s-ar putea sa va provoace plictiseala. Uita de tot ceea ce ati invatat sa faceti impreuna si coboara adanc in tine acolo vei gasi raspunsul.

5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Pfff
nu stiu
pune-l sa te machieze.
face-ti baitsa impreuna
gatiti
jucativa cu frisca
danseaza-i
scrieti propria voastra poveste
jucati twister
jucati jocuri p playstation.curse chiar.vezi care castiga.si pentru cel care pierde, gaseste o pedeapsa

| alexgogo a răspuns:

Imprumuta de la cineva un wii. pentru o zi, maxim doua, merge genial.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Uite, iti voi povesti o experienta propie pe care eu nu o voi uita niciodata.Nu stiu cum si cat te va ajuta, sau te-ar putea interesa dar e ceva din suflet. Cea mai frumoasa declaratie si dovada de iubire fata de fostul meu prieten s-a intamplat intr-o intersectie.Imi aduc aminte de parca s-a intamplat ieri.Eram in drum spre sinaia urma sa aveam o minivacanta de 2 zile numai noi doi.In timp ce eram cu el m-a sunat cineva cu numar ascuns dar mi-a luat telefonul si a raspuns el. Tipul de la capatul firulului habar am cine era dar i-a spus numei lucruri neadevarate despre mine.Am avut o mica disputa, el reprosandu-mi ca pana in momentul ala eu nu ii aratasem cu nimic ca tin la el.Eu vrand sa ii arat cat il iubeam, m-am dat jos din masina chiar in mijlocul intersectiei si am tipat"Alex te iubesc" cu lacrimi in ochi.Bineinteles ca a venit la mine m-a luat in brate si ne-am sarutat, toata interesctia claxonand la noi ca blocasem circulatia. A urmat un weekend de vis cum nu m-as fi asteptat vreodata.Stiu ca poate parea ceva siropos si subiect de telenovela, dar eu chiar am facut asta pentru a-i arata ca in fata tuturor recunosc ce simt pentru el cu mana pe inima.Pacat ca el a uitat toate astea si acum ma invita la nunta cu viitoarea lui sotie. Sper ca tu nu vei trece niciodata prin dezamagirea asta profunda de a-ti rupe cineva sufletul.Asa ca draga mea fa chestiile alea mici dar din toate inima ta pentru a-i arata cat il iubesti.Canta-i o melodie de dragoste uitandu-te in ochii lui, stati imbratisati pe o bancuta pe malul unui lac admirand apusul, scrie-i o scrisoare in care sa ii transmiti tot ce iubesti la el...sunt multe altele. Sper ca ti-am fost macar putin de ajutor si iti doresc din suflet o relatie frumoasa plina de iubire.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Destul de banala si neinteresanta povestioara mea pentru tinehappy

| stefanb39 a răspuns:

Cuparai ceva si ducetiva intr-un parc si la urma in dormitor si ai prins idea i bine asta doar o data daca vrei sa faci ceva ducetiva la un lac inchiriati o barca si stati acolo