| alexutzushoby67 a întrebat:

Cum pot desparti o fata de un baiat?

Răspuns Câştigător
| PamPamPaaaam a răspuns:

Te pupi cu fata respectiva sau faci ceva sa para ca sunteti impreuna numai ca fata sa nu-si dea seama si faci niste poze pe care i le dai baiatului happy.

| alexutzushoby67 explică (pentru PamPamPaaaam):

Mersi mult!

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru alexutzushoby67):

Eu am facut asta si stiu ce fel e laughing)... dar sunt fatabatting eyelashes. Mersi pentru fundoaica :*

14 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna.Nu ar fi frumos din partea ta sa faci asa ceva, sti proverbul acela "nu face altuia ce tie nu iti place "., tie ti-ar place sa iti strice cineva relatia, cum te-ai simti tu?

| alexutzushoby67 explică (pentru 354):

Deci ma innebunit fata aia si vr sa fiu cu eabig grin

| AndreyG a răspuns:

Pai ce au? Care e problema? Lipici? Banda adeziva? Daca e lipici iti recomand sa tragi de ei. daca e banda adeziva mult noroc. Glumesc. dar cele doua cazuri imaginare nu-s asa pe langa subiect. In primul rand daca tu consideri ca nu-i iubire adevarata ( lipiciul, ma rog), poti usor sa desparti doi oameni desi nu vad motiv pentru care ai face asa ceva. Si in al doilea caz. daca se iubesc cu adevarat. e imposibil. Oricum. daca iti place de fata aceea ..pentru ca alt motiv sa-i desparti nu vad. eu zic sa-i lasi asa. nu strica o relatie doar pentru propriile interese. Daca va meritati unul pe celalalt, se va intampla de la sine. daca nu, nu.

| IMC90 a răspuns:

Dar de ce sa-i desparti? Tu de Menaj à trois n-ai auzit?

Răspuns utilizator avertizat
| alexro93 a răspuns:

Las-o balta...iti zic din propria experienta

| Azµre a răspuns:

Esti lovit de bomba? cum sa te bagi peste o relatie? esti nesimtit din nastere cumva? gandeste-te putin dracu daca tu erai in locul respectivului partener cum te-ai fi simtit? ce a ifi facut? si daca aia s-ar desparti de acela pentru tine inseamna ca e cea mai mare curva! Si cu asta am incheiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te intre ei laughing

| costellodonatz a răspuns:

Cu sabia (iti recomand o katana)
Sfat: nu o lua din Dragonul Rosu ca nu e buna. Succes.

| TotEuMa a răspuns:

Prin operatie rolling on the floor)))

| alexutzushoby67 explică:

Ma refer ca un baiat este intr-o relatie cu o fata laughing

| dan1989 a răspuns:

Nu e bine...