| anonim_4396 a întrebat:

Bunakisscum sa recastig increderea unui baiat? si sa ii demnostrezi ca il iubesc? dau funda.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Depinde de firea fiecaruia! suntem diferinti cand vine vorba de caracter... Depinde ce ai facut si tu ca daca ai facut sex cu altcineva in timp ce erai cu el e foarte greu sa ii recastigi increderea. Fa si tu eforuri de sinceritate (unpic in exces daca e nevoie), cerei si tu iertatre privindul in ochii adnac sa sa ii demonstrezi ca sentimentele tale sunt sincere si tot asa! Sper ca te-am ajutat! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin_5281 a răspuns:

Sa il saruti happy sau sa ii zici ceva de genu,, nu pot trai fara tine",, nici nu stii cat tin la tine ",, te rog intoarcete la mine ". Funda big grin