| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum vi se pare numele SARA-ELENA? daca o sa am fetita m-am gandit la acest nume.mercihappy

Răspuns Câştigător
| Anndrey1234 a răspuns:

Ba nu! Nu este deloc "naspa"! Eu personal sunt sictirit de numele astea...mi-ar place ceva mai deosebit.

Nu te supara dar sara o cheama pe cateaua mealaughingsi elena e frumusel dar e prea comun...maia intalnesti mai rar...

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sara mi se pare drăguţ, însă nu consider că se potriveşte cu Elena.

| Sara2 a răspuns:

Sara e frumos, e mai deosebit, dar elena nu ma incanta, chiar mi se pare un nume aiurea, mai degraba sara-valentina
mie de exemplu imi place bianca-andreea love struck

| Sara2 a răspuns:

Mi se pare naspa maia, asa ii spuneam eu lu bunica-mea cand eram mica, in loc de mamaia, maia

| Anndrey1234 a răspuns:

Un nume foarte frumos si nu atat de des intalnit este maia...

| ana_1177 a răspuns (pentru Anndrey1234):

Imi place mult si maia...mda cand i-am spus lui taticu ca numele asta vreau sa-i pun a fost de acord dar nici prea incantat nu parearolling on the floora vrut doar sa ma multumeasca si atat, merci mult de sfat o sa tin cont

| marinela_8529 a răspuns:

Mai bine Sarah, dar elena nu prea se potriveste.

| Spirithire a răspuns:

Este foarte frumos, dar nu prea se potrivesc, alege si tu un nume de ex :
maria-andreea sau oana-mihaela

| Sparckling a răspuns:

Mie sara nu-mi place...e c-am nume de catel...dar elena e ffft frumos