| alinutzaap a întrebat:

big hug am 13 ani, 48 kg si 1, 60 m. straight face
Imi puteti spune o reteta de slabit >? vreau sa am macar 45batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Horia1313 a răspuns:

Fi atenta, la baieti daca ai 1, 70m trebuie sa ai 70kg ca sa arati foarte bine..si la fete daca ai 1, 60m ar trebui sa ai 50kg.Credema ca e destul de buna greutatea ta. Daca intr-adevar vrei sa slabesti(desii nu iti recomand)poti merge la sala, mananca mai putin, fa exercitii, fa abdomene(nu face multe ca poate faci patratele). Sper ca am fost de ajutor :*. Funditabatting eyelashes?

9 răspunsuri:
| Indecis a răspuns:

Apuca-te de un sport,handbal,box, inot, te v-a ajuta sa te dezvolti frumos, mai lat in spate, mai puternic si o sa te si inalti.Lasa slabitul cu cure si retete,e pentru femei,desigur nu manca dulciuri cu tona. Apucate de abdomene, cauta pe youtube, ca sunt sute de filmulete si tehnici si flotari cat mai rapide sa ai expolzie. Daca vrei sa faci sala, faci doar pentru aspect, dar nu iti recomand pentru ca daca nu o sa continui muschii se vor lasa urat de tot si la batai o sa obosesti foarte repede.

| alinutzaap explică (pentru Indecis):

Sunt fata.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa devii anorexica de pe acum mananc servetelewinking slabesti simplu cu ele sunt si eftine cu 2 pachete de servetele pe zi faci 45 de kg in 2 sapt 3 maximwinking bafta

Răspuns utilizator avertizat
| ChuckNorris42 a răspuns:

Un sfat. Nu slabi. Ai greutatea buna, poate chiar mai trebuie sa pui pe tine.