| Pixxxieee a întrebat:

Buna >; d< Am o intrebare, in general pentru baieti adica mnoh. Cum va place sa fie fetele? Sa va dea mesaje, sa va sune, sa va caute ele mai mult sau sa le cautati voi? De exemplu, va zic ceva din viata mea. Am avut un prieten, iar dupa ce ne-am despartit am ramas inca prieteni si vorbeam mult mai mult. El ma suna foarte des, dar de la un timp numai da nici un semn. L-am cautat si eu de cateva ori, dar ba nu raspunde, ba are telefonul inchis. Acuma nu stiu ce sa fac daca sa il sun sau nu. Imi e sa nu creada ca sunt disperata sau mai stiu eu ce.

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cu siguranta are o noua prietena si mna..Probabil il deranjezi.Te Sfatuiesc sa nu l mai cauti.o bucata de vreme.iar daca el te mai cauta.bine.daca nu nici tu sa nu o mai faci ok?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Lasa-l in pace. Baietiilor cu cat mai multa atentie le dai, cu atat se dau mai mari si te ignora mai mult ca sa se simta ei importanti. Daca va vedea ca tu il ignori si ca " nu iti pasa de el ", daca intr-adevar simte ceva pentru tine chiar daca doar ca prieteni, se va intoarce si va comunica cu tine.

| SilentStriker a răspuns:

Depinde de baiat.laughing

| h3r a răspuns:

Nu le place asta, atunci când sunt ei indiferenți.
Așa că, dă-i cu praf de mers tipului.
O să te caute el.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai mie imi place sa ma caute ea mai mult, sa imi dea mesaje, sa ma sune! In legatura cu povestea ta:prietenul tau are alta prietena si nu stie cum sa iti spuna sa nu te superi! Funda?

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Uite,de exemplu eu, plac o fata.Primele zile eu incepeam sa vorbesc cu ea, sa o intreb unele lucruri. Dupa, am inceput sa par indiferent, iar ea incepea vorba cu mine, sa ma intrebe despre una alta.Eu nu cred ca daca o fata ma suna inseamna ca este disperata.Incearca sa vorbesti cu el, la telefon sau fata-n fata.