| bubultzz a întrebat:

Buna big grin Am si eu o problema.straight face
Deci eu am stat cu cineva aproape 2 ani si era cam nasol ne certam de fiecare data si din orice. El mereu imi facea numai nervi si facea numai ce vroia, zicea mereu sa ne despartim cand vroia el si dupa sa ne impacam la el. Am zis ca nu mai vreau sa fiu cu el si dupa o luna mi-am facut pe altcineva. Ma inteleg super bine cu el si nu vreau sa ma cert cu el. Dar fostul acum a inceput sa-mi dea mesaje si sa ma caute. Inca tin la el dar stiu ca nu o sa se schimbe niciodata. Nu stiu ce sa mai fac va rog sa`mi spuneti si mie o parere!
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| blueal a răspuns:

Tu cu gura ta ai zis ca :"stiu ca nu o sa se schimbe" e gelos pentru tu ti-ai gasit pe alticeva, tu care altadata erai a lui si facea ce vroia din relatia voastra acum nu mai are acel control si asta il sacaie te vrea inapoi, nu suporta gandul ca altcineva l-ar putea inlocui. Uita-l, tot ce se intampla acum(ca nu te mai are) merita cu varf si indesat in schimb tu meriti sa fii fericita.Nu da u piciorul relatiei pe care o ai acum (care merge bine) pentru alti 2 ani de durere de cap si neri la pamant doar pentru ca el are orgoliu.

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Eu nu cred ca o sa se schimbe, mai bine ca esti cu altul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimbă ți numărul de telefon.

| Anonima264 a răspuns:

Pai daca te referi ca nu stii ce sa faci fiindca te cauta fostul ignora-l ca sa nu apara probleme in noua ta relatie!