| Aysa19 a întrebat:

Buna!

Daca iei anticonceptionale, te poti ingrasa?:-s

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei fete, nu trebuie sa te sperii nu-i un lucru rau, eu m-am ingrasat de la anticonceptionale dar intr-un mod placut si uniform, am luat proportii dar imi sta bine, mi-a accentuat formele.Nu trebuie sa iei asa de capul tau, ar fy bine sa consulti un ginecolog inainte de a lua.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anticonceptionalele cresc pofta de mancare, deci daca nu te abtii, te ingrasi.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de metabolism, o mare parte din femei se mentin in forma, o alta parte se schimba complet, prind proportii.

| alonet a răspuns:

Un sfat de la medic am auzit cand am fost cu o prietena la consult, sa le iei dimineata. ti mai bine

| Mihaic93 a răspuns:

Tu de ce crezi ca a aparut moby dick?

| tia a răspuns:

Pai in cele mai multe cazuri da. Dar depinde acum si de organismul fiecaruiawinking

| smooky a răspuns:

Iti recomand sa nu iei anticonceptionale decat daca este abolut necesaar. Efecte adverse:caderea parului, boli ale ficatului si multe altele

sper ca am putut fi de ajutor

aloha!

| hippie a răspuns:

Nu. lipsa lor 'ingrasa'